Teknoloji

Hogwarts Mirası Arttı! Güncel fiyatlar nedir?

Steam mağazasında oyunlarda artışlar devam ediyor. Listeye eklenen yeni isim yılın bombalarından biri oldu. Evet haberimizin başlığında gördüğünüz gibi Hogwarts Mirası arttı . Peki oyunun standart ve Digital Deluxe versiyonu ne kadar? Detaylar haberimizde sizleri bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Payday 2 Fiyat Artışı Geldi! Yüzde 377 artış yaşandı


Raise Wave Devam Ediyor: Hogwarts Mirası Arttı

Steam mağazasında yaşanan son gelişmeyle birlikte Hogwarts Legacy oyununun standart versiyonu yüzde 57 artışla 699 TL yerine 1.099 TL’den, Digital Luxury versiyonu ise yüzde 50 artışla 799 TL yerine 1.199 TL’den satılıyor. % arttırmak. Standart sürümü satın aldıysanız ve Digital Luxury sürümüne geçmek istiyorsanız %67 artış olan Dark Arts Paketine ihtiyacınız olacak ve 239 TL yerine 399 TL ödemeniz gerekecek.

Son dönemde güncel oyunlara yönelik oldukça sık fiyat artışları görüyoruz. Hogwarts Legacy yükseliş dalgasında bizi vuran bir diğer oyundu.

Elbette mağaza genelinde fiyatının artması muhtemel birçok başka oyun da var. Örneğin şu anda indirimde olan Atomic Heart, Aliens: Dark Descent, A Plague Tale: Requiem, System Shock, Evil West, STALKER 2: Heart of Chornobyl, DOOM Eternal ve daha pek çok oyun için olası artışlar yakın olabilir. Şu anda bütçeniz buna izin veriyorsa mağazayı ziyaret etmenizi ve alabildiğinizi satın almanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu