Haber

Şenol Güneş, Devlet Bahçeli’nin “Maçlar seyircisiz oynanmalı” çağrısı hakkında konuştu

Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarında statlardan yükselen “Hükümet istifa” sloganları siyaset sahnesindeki gerilimi artırdı.

BAHÇELİ’DEN ÇAĞRI “MAÇLAR İZLEYİCİ OYNANMALIDIR”

mp Tribünlerden yükselen seslere tepki gösteren Başkan Devlet Bahçeli, maçların seyircisiz oynanması veya ‘önlem alınması’ çağrısında bulundu. Bahçeli, tezahüratların susmaması üzerine Beşiktaş kulübündeki üyeliğinden istifa etti.

ŞENOL GÜNEŞ, BAHÇELİ’NİN ARAMASINI SORUYOR

Antalyaspor ile 0-0 berabere kalan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’e, Bahçeli’nin “Maçlar seyircisiz oynanmalı” daveti de soruldu. Maç sonunda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Güneş, “Ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Acımız büyük. Ama güzel şeyler de gördük. Tek yürek bir Türkiye var.” … Çaresizlik gibi görünen bir zamanda bu olayı unutmadan geleceğe adım atmak gerekiyor.” Büyük acılar yaşadık.

“ŞİDDET KORKUYLA BİRLİKTE GELİR”

Ben kavgayı hiç doğru bulmuyorum. Daha fazla uygulamalı ihtiyaç var. Bütün bunlar tartışılmalı. Maç oynamak veya seyircisiz oynamak. Şu an bir şey söyleyerek gündemi değiştirmek istemiyorum. Tartışılacak konular bunlar. Her bakış bir suçlama, aşağılama, yıkımdır, bunlardan kurtulmamız lazım. Sevgi, saygı ve güven kaybı olduğunda bu doğru değildir. Korkuyla birlikte şiddet gelir.

“BAZI SÖZLER ANLAMINI KAYBETTİ”

Hepimizin bir araya gelmesi gerekiyor. Bazı kelimeler anlamını yitirdi. Umarım bu geri gelir. Ülke olarak kendi düşmanlarımızı yaratmadan onları ortadan kaldırabiliriz.”

ihsangaziajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu